Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для телефону |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Потужність | 35 Вт |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Напруга живлення | 100-240VAC, 50-60Hz, 1.2 A |
| Ширина | 61.8 |
| Довжина | 28 |
| Глибина | 65 |
| Сила вихідного струму | 2.4 A |
| Основні атрибути | |
| Вихід USB | 3 x 5B/2.4 A, 1 x 5B/7A |
Купити зарядний пристрій Xiaomi Mi USB Multiple hub 4 USB (White) з наявності в Україні Ви можете в нас, оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴





