Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТF |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Стандарт 80 PLUS | простий |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Кількість кулерів | 1 |
| Особливості | Кнопка вимикання на блоці живлення, Модульне підключення кабелів |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 1800 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Кабель живлення 230В, від мережі. в комплект поставки не входить !
Комплектація
1 х модульний блок ;живлення
1 х комплект кабелів
Купити блок живлення T.F.SKYWINDINTL ATX 1000W APFC Full Modular (TF-1000) RGB з наявності в Україні Ви можете в нас, оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴






