| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.95 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Модель процесора | MediaTek Helio G91 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G52 MC2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 14 |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 256.75 мм |
| Ширина | 168.3 мм |
| Товщина | 7.45 мм |
| Вага | 502 г |
Знижка 200 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p3006861290-planshet-agm-pad.html
Додатково чохол-книжка - 600 грн.
AGM Pad T2 — це класичний планшет, створений для забезпечення високої продуктивності та мобільності. Пристрій працює на новітній операційній системі Android 14, що гарантує доступ до сучасних функцій та безпеки. Виконаний у строгому чорному кольорі, планшет має елегантний та стриманий вигляд.

Великий IPS-Дисплей Full HD+
Модель оснащена просторим 10.95-дюймовим IPS-дисплеєм з високою роздільною здатністю 1920 x 1200 (Full HD+). Технологія IPS забезпечує чудову якість зображення, широкі кути огляду та насичені кольори, що ідеально підходить для перегляду фільмів та роботи з документами.

Продуктивний Процесор MediaTek Helio G91
Серцем пристрою є 8-ядерний процесор MediaTek Helio G91. Цей чипсет забезпечує оптимальну продуктивність для багатозадачності, ігор середнього рівня та швидкого виконання повсякденних завдань.
Комплектація:
1 х планшет
1 х USB-кабель (Type-C)
1 х Зарядний пристрій
Купити Планшет AGM Pad T2 4/256GB (Black) Global Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 6 850 ₴


