| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DDPAI |
| Кількість камер | 3 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | Скотч |
| Активація запису | Автоматично при включенні, по датчику удару/гальмування/прискорення, при включенні двигуна, при виявленні руху |
| Датчик руху | Так |
| Фіксація на кронштейні | Фіксована |
| Кут огляду (град.) | Front: 143° Rear: 125° Cabin: 123° |
| Додаткові характеристики | |
| Інтерфейс підключення до джерела | micro USB |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Ні |
| Канали запису | 3 |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 64.7 мм |
| Висота | 36.5 мм |
| Вага | 190 г |
| Додатково | |
| Паркувальний режим | Так, при підлюченні з допомогою DDpai Dash Cam Hardwahre Kit (не входить в комплектацію відеореєстратора) |
| Камера | |
| Роздільна здатність, фронтальна | 3840 x 2160@30fps HDR, 2880*1620@60fps HDR (фронтальна) |
| Роздільна здатність, задня | 1920 x 1080 @30fps HDR (задня) |
| Зв'язок та комунікації | |
| Wi-Fi | Wi-Fi з частотою 5 ГГц із технологією Wi-Fi Turbo |
Знижка 300 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2994035821-avtomobilnyj-videoregistrator-ddpai.html

Front 4K @30fps

Rear 1080р @25fps

Cabin 2K@25fps

* Передній, так і задній канали підтримують функцію зменшення мерехтіння, щоб мінімізувати вплив вуличних ліхтарів та покращити якість зображення
Поворотний дизайн камери. Обертальна на 360° конструкція забезпечує миттєвий захист конфіденційності – просто поверніть об’єктив, щоб зупинити запис у кабіні, коли це необхідно.
- Роздільна здатність відео: 2160P (4K)+2К+1080P, трьохканальне
Зв'язок 4G * : залишайтеся на зв'язку, підвищуйте безпеку паркування - 3-дюймовий IPS-дисплей
- NightVIS 2.0 з AI ISP: більш яскраві та чіткі кадри
- Високошвидкісна передача даних Wi-Fi 6: швидше, ніж будь-коли
- Вбудований GPS та ADAS: керуйте розумнішими та безпечнішими
- Інтелектуальне голосове керування та швидке підключення через Bluetooth
- Ефект водіння SR 2.0: демонстрація різних динамічних даних та інформації
- Суперконденсатор: стабільний та надійний
- Цілодобовий моніторинг паркування: завжди на варті **
* Додаткова опція - модуль 4G не входить до базової комплектації (купується окремо)
** Додаткова опція - вимагає підключення за допомогою DDpai Hardwire KIT (не входить до базової комплектації та купується окремо)
Комплектація:
1 х Відеореєстратор
1 х Камера заднього виду
1 x Камера салону
1 х Автомобільний зарядний пристрій
1 х Кабель живлення
1 х Кронштейн
1 х Скотч
1 х Інструмент для установки
Купити Автомобільний відеореєстратор DDPai Z60T 4K GPS Triple Cam (Black) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 8 990 ₴





