-4%Комплект аккумуляторов 4шт. CALB 280Ah 3.2V LiFePO4
15 500 ₴/комплект
14 900 ₴/комплект
- Готово до відправки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CALB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 280 А. г |
| Напрацювання | 8000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | Кольцевой наконечник М6 |
| Напруга | 3.2 В |
| Струм заряду | 140 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Синій |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173.5 мм |
| Висота | 204.4 мм |
| Ширина | 73.5 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Матеріал корпусу | Метал |
Знижка 500 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2387188494-komplekt-akkumulyatorov-4sht.html
Комірки можуть мати різні дати виробництва середини 23-го року і відсортовані по ємності комплектами по 4шт.
Акумулятори мають термін служби (до 70% ємності) 8000 циклів при використанні тиску 280-320 кг та зарядці при 0,5С (0,05С термінальний струм до 3,65В) 0,5С розряд (до 2,5В)
Опис:
Оригінальний промисловий незахищений прямокутний літій-залізо-фосфатний LFP (LiFePO4) акумулятор в алюмінієвій оболонці з контактом - шпилька M6.
Акумулятори продаються кратно 4 шт
Ціна за 1 комплект
Характеристики:
Модель: 280Ah
Виробник: CALB
Розмір: 173.5x204.4(221)x72 mm
Клема: M6x10 mm
Ємність номінальна: 280Ah
Напруга номінальна: 3.2V
Напруга максимальна: 3.65V
Напруга мінімальна: 2.5V
Струм розряду стандартний: 140A (0.5C)
Струм заряду стандартний: 140A (0.5C)
Внутрішній опір: <0.5мОм
Кількість циклів: 3500 (0.5С) при t=25°C
Температура заряду: 0...60°C
Температура експлуатації: -30...60°C
Захист: Немає
Вага: 5430гр.
Комплектація:
Аккумулятор CALB 280Ah - 4 шт
Купити Комплект аккумуляторов 4шт. 4шт. CALB 280Ah 3.2V LiFePO4 з наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладним платежем службою Нова Пошта.
- Ціна: 14 900 ₴/комплект




