| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | lishen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 314 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | Кольцевой наконечник М6 |
| Напруга | 3.2 В |
| Струм заряду | 150 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Синій |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173.5 мм |
| Висота | 204.4 мм |
| Ширина | 73.5 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Матеріал корпусу | Метал |
Знижка 500 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"https://ankerok.com.ua/ua/p2914915940-komplekt-akkumulyatorov-4sht.html
Specification
Виробництво - середина 2025р (липень-вересень)
Опис:
Оригінальний промисловий незахищений прямокутний літій-залізо-фосфатний LFP (LiFePO4) акумулятор в алюмінієвій оболонці з контактом - шпилька M6.
Акумулятори продаються кратно 4 шт
Ціна за 1 комплект
Характеристики:
-
Тип акумулятора: LiFePO4
-
Модель: Cornex 314Ah
-
Номінальна напруга: 3,2 В
-
Номінальна ємність: 314 А·год
-
Внутрішній опір (паспортний): 0,19 мОм
-
Гранична напруга заряду: 3,65 В
-
Гранична напруга розряду: 2,50 В
-
Саморозряд: <3% на місяць
-
Макс. струм заряду: 0,5C (≈157 А)
-
Макс. струм розряду: 0,5C (≈157 А)
-
Кількість циклів: до 6000
-
Розміри: 207,2 × 173,7 × 71,7 мм
-
Вага: 5,5 кг
-
Тип клем: М6
Комплектація:
- Акумулятор 4шт. Cornex 314Ah - 4 шт
- Комплект шинних перемичок і кріпильних гайок
Купити Комплект акумуляторов 4шт. Cornex 314Ah 3.2V LiFePO4 Grade A з наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладним платежем службою Нова Пошта.
- Ціна: 18 990 ₴/комплект


