-18%Гібридний інвертор Jsdsolar J5500HPC WI-FI, 48В, 5.5 кВт (безперебійник, UPS, ДБЖ)
21 990 ₴
17 950 ₴
- Готово до відправки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JSDSolar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5500 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Висота | 115 мм |
| Вага | 6.4 кг |
Знижка 500 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2816317065-gibridnyj-invertor-jsdsolar.html
J5500HPC – це надійний та універсальний інвертор живлення, розроблений для різноманітних застосувань. З потужністю 5,5 кВт та можливістю паралельного підключення до 9 пристроїв, він пропонує масштабовані рішення для живлення. Номінальна вхідна напруга становить 230 В змінного струму, що охоплює широкий діапазон: 170–280 В змінного струму для персональних комп’ютерів та 90–280 В змінного струму для побутової техніки, з автоматичним визначенням частоти 50/60 Гц. Вихідна напруга забезпечує стабільну номінальну напругу 220/230 В змінного струму ±5%, імпульсну потужність 10000 ВА та форму сигналу чистої синусоїди. Час перемикання 10 мс (для персональних комп’ютерів) та 20 мс (для побутової техніки) забезпечує швидку реакцію, а піковий ККД 97% (від фотоелектричних панелей до інверторних) та 93% (від акумуляторів до інверторних) оптимізує перетворення енергії.
Інвертор призначений для роботи з акумулятором 48 В постійного струму, J5500HPC має плаваючу напругу заряду 54 В постійного струму та захист від перезаряду 63 В постійного струму, що підвищує безпеку та термін служби акумулятора. Його метод заряджання CC/CV безперебійно працює із системою сонячної зарядки MPPT, підтримуючи максимальну потужність фотоелектричного масиву 5500 Вт та діапазон напруги MPPT 120 В постійного струму ~ 450 В постійного струму. Завдяки максимальному струму зарядки від сонячної енергії та змінного струму 80 А, він забезпечує ефективне заряджання. Пристрій має кілька комунікаційних інтерфейсів (USB/RS485/CAN/сухий контакт) та надійно працює за температури від -10°C до 50°C, безпечно зберігаючись за температури від -15°C до 60°C з вологістю від 5% до 95% без конденсації, що робить його адаптованим до різних середовищ.
Ключові характеристики
- Вбудований сонячний MPPT контролер
- Налаштовуваний діапазон вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп'ютерів за допомогою налаштувань РК-дисплея
- Сумісний з мережевою напругою
- Автоматичний перезапуск під час відновлення роботи кондиціонера
- Розумний дистанційний моніторинг через WiFi (додатково)
- Зв'язок RS485/CAN для BMS (опціонально)
- Паралельна робота з до 9 пристроями, підтримка паралельного підключення в 1-фазному/3-фазному режимі

Аккумулятор ДБЖ и сонячні панелі в комплект постачання - не входить !
Монтаж, підлючення та пусканалагоджувальні роботи повинні виконуватись лише кваліфікованим персоналом з відповідним рівнем допуску для роботи з електро-технічним обладнанням.
1 х Інвертор (перетворювач)
1 х WI-FI модуль
1 х кабель синхронізації
Купити Гібридний інвертор Jsdsolar J5500HPC WI-FI, 48В, 5.5 кВт (безперебійник, UPS, ДБЖ) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 17 950 ₴



