-21%Інвертор (перетворювач) Datou Boss TY-PSW-4000 AC-DC Pure Sine 12V -24V/220В (50Гц) 1200/2000Вт - 2300/4000Вт
9 900 ₴
7 800 ₴
- Готово до відправки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DATOUBOSS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| ККД, не менше | 88 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 2.6 кг |
Інвертор Datou Boss TY-PSW-4000 має подвійний вольтаж, може автоматично ідентифікувати вхідну напругу. При підключенні до батареї 12В його номінальна напруга складає 1200 Вт, при підключенні до батареї 24В його номінальна напруга складає 2300 Вт. Пікова потужність складає 2000 Вт та 4000Вт відповідно, що забезпечує достатній ресурс для підключення більшості побутової техніки та електроніки. Інвертор Datou Boss TY-PSW-4000 має захист від низької напруги, захист від перенапруги, захист від перевантаження по максимальному струму , захист від короткого замикання, захист від перегріву. Робоча температура використання від -5°С до +40°С.
Інвертор оснащений інформативним ЖК-дисплеєм, 2 розетки 220В, а також роз'єми USB TYPE A 5V2.1 A та TYPE-C для можливості зарядки пристроїв.
При підключенні до батареї 12В номінальна потужність становить 1200Вт (пікова потужність 2000Вт), при підключенні до батареї 24В номінальна потужність становить 2300Вт (пікова потужність 4000Вт).
Характеристики:
Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
Види індикації: жк-дисплей
Номінальна вхідна: напруга 12 В/24В
Номінальна вихідна: напруга 220 В
Допустима пікова потужність: 2000 Вт/4000Вт
ККД: не менш ніж 90
Порти: USB TYPE A 5V2.1А, TYPE-C
Габарити: 29*21*8 см
Комплектація:
Інвертор чистий синус Datou Boss TY-PSW-4000
Кабелі під'єднання акумулятора
Пристрій не призначений для експлуатації в умовах високої вологості і/або агресивного зовнішнього середовища (пил, осади, випадіння конденсату і т.п.)
Купити Інвертор (перетворювач) Datou Boss TY-PSW-4000 AC-DC Pure Sine 12V -24V/220В (50Гц) 1200/2000Вт - 2300/4000Вт в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 7 800 ₴




