| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 15 |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 69.2 мм |
| Ширина | 40.8 мм |
| Висота | 145.5 мм |
| Вага | 595 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UE30050С |
| Вихідна напруга (МАХ) | USB-C 5V/2A USB-C 5V/2A USB-A 5V/2.1A |
| Ємність, мА*г | 30000 |
| Індикація заряду | Світлодіодна (LED) |
| Кількість USB портів | 3 |
| Роз'єм входу | USB Type-C |
| Роз'єм виходу | 1 x USB 2 x USB Type-C |
Гарантія від виробника - 1 рік (авторизовані СЦ).
Інформація стосовно офіційного імпортера та сторони, що приймає претензії споживачів, а також стосовно сервісного та гарантійного обслуговування - вказано на пакуванні виробу.
Ємність 30 000 мАгод
Висока ємність 30 000 мАгод може забезпечити додатковий час роботи до 72 годин для смартфона, 24 годин для невеликого планшета і 16 годин для великого планшета.
Потрійні виходи
Потрійний вихід: 2 порти USB-C і 1 порт USB-A, що дозволяє заряджати до 3 пристроїв одночасно.
Швидка зарядка
Швидка зарядка зі струмом 2,1 А, ефективно заряджайте свої пристрої, де б ви не були!
Керування PowerSafe
Функція PowerSafe Management гарантує захист від короткого замикання, перевантаження по струму, перезарядження та перерозрядження вашого павербанку та пристроїв.
- Ціна: 1 599 ₴







