Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Діагональ екрану | 8.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1340x800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | MediaTek Helio G85 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G52 MC2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Кількість USB-портів | 1 |
| NFC | Не підримується |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5100 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 14 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 211 мм |
| Ширина | 124.8 мм |
| Товщина | 8.5 мм |
| Вага | 320 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм для док-станції | Ні |
| Можливість заряджання від USB | Так |
Гарантія від виробника - 1 рік (офіційні СЦ)
Комплектація:
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х чoхол-накладка
1 х USB-кабель
Купить Планшет Lenovo Tab One 4/64GB Wi-Fi Luna Grey + Clear Case (ZAF00098UA) з наявності в Україні Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка з наложеним платежем службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 750 ₴










