-12%Смартфон Infinix Hot 60i X6728 8/256GB (Shadow Blue) UA Global
7 599 ₴
6 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7150955
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Тип матриці | IPS |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 262 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G52 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5160 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 166.1 мм |
| Ширина | 76.61 мм |
| Товщина | 7.7 мм |
| Вага | 188 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Android 15; XOS 15.1.1 |
| Додатково | Режим зйомки: AI CAM; Відео; Фото; Портрет; Краса; сповільнена зйомка, подвійне відео; знімок з додатковою реальністю |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Графічне ядро | Mali-G52 MC2 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Освітлення, Наближення, Компас |
| Система навігації | GPS, A-GPS, ГЛОНАС |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE), 3G (WCDMA/UMTS), 2G (EDGE) |
| Серія | Infinix Hot 60i |
| Діафрагма | f/2 |
| Порти і роз'єми | USB Type-C, Роз'єм 3.5 мм |
| Записування відео | 2K UHD (2048x1152), 30fps |
| Швидке заряджання | Є |
| Безпека | Сканер відбитків пальців, Сканер обличчя |
Ультратонкий. Ультрапотужний.
Infinix HOT 60i — це поєднання стильного дизайну, сучасних технологій і високої продуктивності. Ідеальний вибір для тих, хто хоче більше від смартфона: автономність, швидкість, комфорт і яскравий характер у кожній деталі.
Потужна батарея на 5160 мА·г із 5-річним ресурсомНадійна автономність щодня — батарея на 5160 мА·г із ресурсом до 1800 циклів заряджання забезпечує стабільну роботу протягом 5 років. А завдяки підтримці швидкої зарядки 45 Вт смартфон швидко повертається до роботи, навіть якщо час підзарядки обмежений.
MediaTek Helio G81 Ultimate — плавність без компромісівПотужний 8-ядерний процесор MediaTek Helio G81 Ultimate забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу додатків. Насолоджуйтесь плавною багатозадачністю, стрімінгом і мобільними іграми без підвисань.
Ультратонкий, але й ультраміцнийСмартфон створений для повсякденних викликів — завдяки посиленій конструкції з чотирикутним захистом він витримує падіння з висоти до 1,5 метра. Надійна міцність корпусу забезпечує довговічність, зберігаючи ультратонкий дизайн і комфорт у щоденному користуванні.
GyroPro-навігація — точність рухуЗавдяки GyroPro-навігації кожен поворот і напрямок фіксуються точно — ідеально для мандрівників, водіїв і активних користувачів навігаційних додатків.
Тонка рамка 7,7 мм — комфорт у кожному дотикуУльтратонкий корпус лише 7,7 мм дарує відчуття легкості у руці. Ергономічний дизайн не тільки приваблює, а й забезпечує комфортне використання протягом усього дня.
Яскравий дизайн із кольоровими акцентамиInfinix HOT 60i має стильний вигляд з яскравими кольоровими елементами — смартфон виглядає сучасно та свіжо, підкреслюючи вашу індивідуальність.
Керування в одне натискання з One-Tap AIOne-Tap AI — це зручність нового рівня: виконуйте повсякденні дії (пошук, замітки, виклики) швидко й інтуїтивно завдяки адаптивному розумному інтерфейсу.
Великий 6.7" дисплей із частотою 120 Гц та яскравістю до 700 нітШирокий та плавний 6,7-дюймовий дисплей із частотою оновлення 120 Гц подарує комфортний перегляд контенту, а яскравість до 700 ніт забезпечить чудову видимість навіть під прямим сонцем
- Ціна: 6 690 ₴








