вверхвниз
-5%24 дні
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro 8/256GB (Midnight Black) UA Global
10 990 ₴
10 490 ₴
- Готово до відправки
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (WCDMA), 2G (GSM), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Популярні запити | Xiaomi Redmi Note 14 Pro |
| Бездротові технології | NFC |
| Тип матриці | AMOLED |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 Pro |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 394 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Потужність заряджання | 45 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 200 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162.16 мм |
| Ширина | 74.92 мм |
| Товщина | 8.24 мм |
| Вага | 180 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Android 14 |
| Додатково | Запис відео на фронтальну камеру: 1080p: 30 кадр/с; 720p: 30 кадр/с |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n/ac, 802.11 a |
| Графічне ядро | Mali-G57 MC2 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Освітлення, Наближення, Компас |
| Система навігації | Galileo, QZSS, GPS, A-GPS, Beidou |
| Стандарти зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS), 2G (EDGE), 4G (LTE) |
| Розмір SIM-карти | Nano-Sim |
| Слот для карт пам`яті | micro SD (до 1 ТБ) |
| Діафрагма | f/2.2 |
| Частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Порти і роз'єми | USB Type-C, Роз'єм 3.5 мм |
| Ступені захисту | IP64 |
| Стабілізація | Немає |
| Швидке заряджання | Є |
| Безпека | Сканер відбитків пальців, Сканер обличчя |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Знімний акумулятор | Немає |
Гарантія від виробника - 1 рік (офіційні авторизовані сервісні центри (АСЦ))
Комплектація без зарядного присторою ! No Charger !
Комплектація:
1 х смартфон
1 х USB-кабель
1 х силіконовий чoхол-накладка
Купити Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro 8/256GB (Midnight Black) UA Global з наявності в Україні, Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 490 ₴










