
Зовнішній акумулятор УМБ (павербанк) Energizer UE10055PQ - 10000 mAh PD20W + QC22.5W Black (6979976)
859 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6979976
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 69.2 мм |
| Ширина | 16.1 мм |
| Висота | 145.5 мм |
| Вага | 215 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UE10055PQ |
| Вихідна напруга (МАХ) | USB-C PD 5V/3A,9V/2.22A,12V/1.5A USB-C PD 5V/3A,9V/2.22A,12V/1.5A USB-A 5V/3A,9V/2A,10V/2.25A, 12V/1.5A |
| Ємність, мА*г | 10000 |
| Індикація заряду | Світлодіодна (LED) |
| Кількість USB портів | 3 |
| Технологія зарядки | Quick Charge (QC), Power Delivery (PD) |
| Роз'єм входу | USB Type-C |
| Роз'єм виходу | 1 x USB, 2 x USB Type-C |
Ємність 10 000 мАгод
Висока ємність 10 000 мАгод може забезпечити додатковий час роботи до 36 годин для смартфона, 12 годин для невеликого планшета і 8 годин для великого планшета.
Потрійні виходи
Потрійний вихід з 2-ма портами USB-C та 1 портом USB-A дозволяє заряджати до 3 пристроїв одночасно.
Блок живлення USB-C
USB-C Power Delivery забезпечує швидку зарядку 20 Вт для нових iPhone та інших пристроїв з інтерфейсом USB-C.
Інтелектуальна швидка зарядка USB-A
Вихідні порти Smart USB-A підтримують швидку зарядку пристроїв Android потужністю до 22,5 Вт.
Керування PowerSafe
Функція PowerSafe Management гарантує захист від короткого замикання, перевантаження по струму, перезарядки та перерозрядки для вашого павербанка та пристроїв.
- Ціна: 859 ₴





