Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 374 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 610 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Bds, Galileo |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 169.5 мм |
| Ширина | 80.5 мм |
| Товщина | 8.4 мм |
| Вага | 214 г |
| Додаткові характеристики | |
| Датчики та технології | Датчик відстані, Гіроскоп, Електронний компас, Датчик прискорення, сканер відбитка пальця на бічній грані |
Комплектація:
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
1 х силіконовий чхол
Купити Смартфон Xiaomi Poco M7 4G 6/128GB (Chrome Silver) Global з наявності в Україні, Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 990 ₴






