-26%Гібридний інвертор ANENJI ANJ-5KW-48V-WIFI, 48В, 5 кВт (безперебійник, UPS, ДБЖ)
22 990 ₴
16 900 ₴
- Готово до відправки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anenji |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 114.5 мм |
| Вага | 8.5 кг |
Знижка 500 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2786901103-gibridnyj-invertor-anenji.html
Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, який поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі, його всеосяжний РК-дисплей пропонує настроювані користувачем і легкодоступні кнопки, такі як зарядний струм акумулятора, змінний струм/сонячний струм пріоритет зарядного пристрою та прийнятна вхідна напруга на основі різних програм.
Аккумулятор ДБЖ и сонячні панелі в комплект постачання - не входить !
Монтаж, підлючення та пусканалагоджувальні роботи повинні виконуватись лише кваліфікованим персоналом з відповідним рівнем допуску для роботи з електро-технічним обладнанням.
- Чиста синусоїда;
- Коефіцієнт потужності 1,0;
- Вхідна напруга PV 60-500Vdc;
- Вбудований MPPT 100A;
- Активація літієвої батареї;
- Сумісна робота з батареєю LifePO4 через RS485;
- Можливість роботи без акумулятора.
- WI-FI модуль для дистанционного контроля




Комплектація:
1 х Інвертор (перетворювач)
1 х WI-FI антена (модуль вбудований)
Купити Гібридний інвертор ANENJI ANJ-5KW-48V-WIFI, 48В, 5 кВт (безперебійник, UPS, ДБЖ) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 16 900 ₴






