Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POCO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.88 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1640x720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 260 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Режим польоту | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | mini USB, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5160 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 171.9 мм |
| Ширина | 77.8 мм |
| Товщина | 8.2 мм |
| Вага | 204 г |
Комплектація:
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій EU
1 х USB-кабель
Купити Смартфон Xiaomi Poco C75 8/256Gb (Black) Global , з наявності в Україні, Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 290 ₴










