-21%Гібридний інвертор ANENJI ANJ-HHS-11KW-48V-WIFI 160А 48В, 110000 Вт (безперебійник, UPS, ДБЖ)
36 990 ₴
29 100 ₴
- Готово до відправки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anenji |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Номінальний струм | 160 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 11000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 11000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 415 мм |
| Вага | 15 кг |
Знижка 1000 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/p2739731915-gibridnyj-invertor-anenji.html
Оновлена версія :
- покращене охолодження;
- Модуль Wi-Fi вбудований в інвертор (немає необхідності у додатковому кабелі зв'язку);
- Вхідний PV струм сонячних панелей збільшений з 15А (у старої версії) до 27А
Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, який поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі, його всеосяжний РК-дисплей пропонує настроювані користувачем і легкодоступні кнопки, такі як зарядний струм акумулятора, змінний струм/сонячний струм пріоритет зарядного пристрою та прийнятна вхідна напруга на основі різних програм.
Аккумулятор ДБЖ и сонячні панелі в комплект постачання - не входить !
Монтаж, підлючення та пусканалагоджувальні роботи повинні виконуватись лише кваліфікованим персоналом з відповідним рівнем допуску для роботи з електро-технічним обладнанням.
Характеристики :
- Номінальна потужність, Вт:11000 Вт
- Вихідна напруга, В:220-230
- Частота виходу, Гц:50/60 (Авто)
- Чиста синусоїда: так
- Фази:1
- Час перемикання, мс:10
- Вхідна напруга батареї, В:46 - 52
- Номінальна вхідна напруга, В:48
- Струм заряджання АС, А:120
- Максимальний струм заряджання АС + PV, А:160
- Максимальний струм заряджання PV, А:160
- Максимальна вхідна напруга PV, В:500
- Максимальна потужність панелей, Вт:11000
- Модуль WIFI: так (вбудований)
Розмір: 540 x 415 x 122 мм
Вага: 14,65 кг
Комплектація:
1 х Інвертор (перетворювач)
1 х WI-FI модуль (вбудований)
Купити Гібридний інвертор ANENJI ANJ-HHS-11KW-48V-WIFI 160А 48В, 110000 Вт (безперебійник, UPS, ДБЖ) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 29 100 ₴



