Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 1.6 кг |
Пікова потужність - 3000Вт.
Номінальна потужність - 1500Вт.
Вхід - 24В постійної напруги, 21В - мінімальна вхідна напруга.
Вихід - 220В (50Гц) перемінної напруги, чиста синусоїда
Вихідні роз’єми - універсальна розетка 220В.
Охолодження - пасивно-активне, вентилятор.<br>
Комплектація:
1 х Інвертор (перетворювач) YHTU
2 х Аккумуляторні затискачі (крокодили)
1 х Комплект кабелів
Купити Інвертор (перетворювач) YHTU AC-DC Pure Sine 24/220В (50Гц) 1500/3000Вт в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Номінальна потужність - 1500Вт.
Вхід - 24В постійної напруги, 21В - мінімальна вхідна напруга.
Вихід - 220В (50Гц) перемінної напруги, чиста синусоїда
Вихідні роз’єми - універсальна розетка 220В.
Охолодження - пасивно-активне, вентилятор.<br>
Комплектація:
1 х Інвертор (перетворювач) YHTU
2 х Аккумуляторні затискачі (крокодили)
1 х Комплект кабелів
Купити Інвертор (перетворювач) YHTU AC-DC Pure Sine 24/220В (50Гц) 1500/3000Вт в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 990 ₴






