вверхвниз
-24%24 дні
Смартфон Doogee S118 8/512GB NFC (Mirage Silver) Global
10 990 ₴
8 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 111701273
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 401 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 1 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Bds, Galileo |
| NFC | Є |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2560x1440 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178.5 мм |
| Ширина | 83.1 мм |
| Товщина | 17.69 мм |
| Вага | 390 г |
| Корпус | |
| Пило та вологозахист | 69 IP |
| Захист | MIL-STD-810H |
| Камера | |
| Основна камера | 50MP AI main camera (OmniVision OV50C40 Sensor chip, 81° FOV, Support PDAF, Supports 2 Rear Flashes), 12MP Night vision camera (SONY IMX286 Sensor chip, 79° FOV), 32MP Front camera (SONY ) |
| Особливості основної камери | інфрачервоне підсвічування для нічної зйомки: 2-LED |
Комплектація:
1 х смартфон1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
Купити Смартфон Doogee S118 8/512GB NFC (Mirage Silver) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 350 ₴








