Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Формат стиснення | H. 265, MPEG-4 |
| Наявність GPS | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Процесор | Novatek |
| Колір | Чорний |
| Сенсор | GalaxyCore GC8613 |
| Інше | Super Night Vision, 3D DNR (динамічне шумозаглушення) |
| Гарантійний термін, міс | 3 |
| Діагональ екрану (дюйм) | 3 |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, Гб | до 256 |
| Wi-Fi | 2.4 GHz+5GHz |
| Тип карти пам'яті | MicroSD |
| Частота запису | 30 кадрів/с |
| Роздільна здатність сенсора | Ultra HD 4K (3840 × 2160) 30 FPS + Задня камера FullHD (1920 × 1080) 30 FPS |
| Формат відео | MPEG4, H. 264 |
| Тип кріплення | Скотч |
| Роз'єм | Type-C |
| HDMI | --- |
| Обертання об'єднання єктиву | --- |
| Підтримка HDR/WDR | --- |
| Поляризаційний фільтр | --- |
| GPS/ГЛОНАСС-модуль | Вбудований GPS (відображення швидкості та координат на відео) |
| Радар-детектор | --- |
| LDWS (контроль рядності) | Так |
| FCWS (контроль дистанції) | Так |
| Датчик удару (G-Sensor) | Так |
| Датчик руху | Так |
| Фіксація на кронштейні | Засувка |
| FVSA (контроль початку руху об'єкта спереду) | Так |
| Паркувальний режим | по датчику удару, доступних при підключенні спеціального кабелю для паркувального режиму "70mai hardware kit" |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Канали запису | 2 |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Живлення | |
| Тип батареї | Суперконденсатор 5.4V 5.0F |
="font-size:18px">Знижка 150 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/p2736600402-videoregistrator-xiaomi-70mai.html
Комплектація:
1 х відеореєстратор
1 х автомобільний зарядний пристрій
1 х USB-кабель
1 х кріплення на скло
1 х інтрукція з експлуатації
1 х відеокабель
1 х електростатична наліпка
1 х наліпка ЗМ
Купити відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam A800SE Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 250 ₴




