Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Популярні запити | Xiaomi Redmi Note 14 Pro |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 Pro |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 448 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 45 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 200 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162.16 мм |
| Ширина | 74.92 мм |
| Товщина | 8.24 мм |
| Вага | 180 г |
| Камера | |
| Основна камера | 200 (f/1.65, ширококутна) + 8 (f/2.2, 120 градусів, надширококутна) + 2 (f/2.4, макро-об'єктив) |
| Фронтальна камера | 32 (f / 2.2) |
Комплектація:
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
1 х силіконовий чoхол-накладка
Купити Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro 8/256GB (Midnight Black) Global з наявності в Україні, Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 990 ₴









