Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Популярні запити | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3 |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Колір | Midnight Black |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 394 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163.25 мм |
| Ширина | 76.55 мм |
| Товщина | 8.16 мм |
| Вага | 196.5 г |
| Камера | |
| Основна камера | 108 (f/1.7, ширококутна) + 2 (f/2.4, глибина різкості) + 2 (f/2.4, макрооб'єктив) |
| Фронтальна камера | 20 (f / 2.2) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | (Ocean Blue) |
Комлектація без зарядного пристрою (Euro)
Комплектація:
1 х смартфон
1 х USB-кабель
1 х силіконовий чoхол-накладка
Купити Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 NFC 8/256GB Global з наявності в Україні, Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 199 ₴









