Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redmi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Тип матриці | AMOLED |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Оснащення | Швидке заряджання |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 395 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | micro SDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Bds, Galileo |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 67 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 200 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161.11 мм |
| Ширина | 74.95 мм |
| Товщина | 7.98 мм |
| Вага | 179 г |
| Камера | |
| Основна камера | 200 (f/1.7, ширококутна) + 8 (f/2.2, надширококутна, 120 градусів) + 2 (f/2.4, макро-об'єктив) |
| Фронтальна камера | 16 (f / 2.4) |
| Додаткові характеристики | |
| Датчики та технології | Датчик відстані, Гіроскоп, Електронний компас, Датчик прискорення |
Комплектація
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
1 х Силіконовий чохол
Купить Смартфон Xiaomi Redmi Note 14S 8/256GB Global з наявності в Україні Ви можете в нас, оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можливе доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 190 ₴











