
Чохол-накладка Armor Guard Shield для Xiaomi Poco M7 Pro 5G Silver
350 ₴
- Готово до відправки
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Особливості | Протиударний, Посилені борти чохла, Захист камери, Функція підставки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Моделі телефону | Xiaomi Poco M7 Pro 5G |
| Матеріал | Пластик |
| Модель телефону | Xiaomi Poco M7 Pro |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель телефона | Xiaomi Poco M7 Pro 5G |
| Колір | Silver |
Чохол Armor Guard Shield – це надійний чохол-бампер, який захистить смартфон від багатьох можливих пошкоджень та зробить його повсякденною експлуатацією зручнішою. Це відмінний вибір для тих, хто веде активний спосіб життя та хоче бути впевненим у безпеці свого гаджета.
Переваги та особливості чохла Armor Guard Shield:
- Оригінальний, технологічний дизайн, представлений у кількох кольорах.
- порівняно невеликі товщина та вага – зберігає звичні розміри та масу пристрою.
- приємна на дотик поверхня, що не залишає на собі слідів від пальців.
- міцна композитна конструкція з полікарбонату (PC) та термопластичного поліуретану (TPU).
- високий рівень захисту: забезпечує додатковий захист корпусу від сколів і подряпин навіть у разі падінь.
- рухома шторка для захисту модуля основної камери, а також індивідуальні вирізи для кожної із задніх камер та спалаху.
- зручні кнопки та точні вирізи для роз'ємів та інших функціональних елементів пристрою.
- металева панель із текстурованою поверхнею для простої установки гаджета на магнітний тримач.
- Складне, поворотне кільце, яке допоможе легко і безпечно тримати смартфон однією рукою і розташувати його в горизонтальному положенні, наприклад, на столі для перегляду відео.
Практична, докладно продумана конструкція та виняткова надійність роблять чохол Armor Guard Shield одним із найкращих рішень для захисту смартфона.
Купити Чохол-накладка Armor Guard Shield для Xiaomi Poco M7 Pro 5G в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 350 ₴





