Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Бампер |
| Особливості | Протиударний, Посилені борти чохла, Захист камери, Функція підставки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Моделі телефону | XIaomi Redmi 13 4G / Poco M6 4G |
| Матеріал | Пластик |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 13 4G |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель телефона | XIaomi Redmi 13 4G / Poco M6 4G |
| Колір | Silver |
Купити Чохол-накладка Armor Guard Shield для XIaomi Redmi 13 4G / Poco M6 4G в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴






