
Чохол-книжка Chess Skin для Xiaomi Poco M7 Pro 5G Dark Blue
390 ₴
- Готово до відправки
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | OEM |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Poco |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Моделі телефону | Poco M7 Pro 5G |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Модель телефону | Xiaomi Poco M7 Pro |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель телефона | Poco M7 Pro 5G |
| Колір | Dark Blue |
Вибираючи чохол для свого улюбленого смартфону, усі ми замислюємося про збереження не тільки корпусу, але й найголовнішої частини – екрану. Саме тому слід звернути увагу на захисні кейси-книжки, що дозволяють вберегти Ваш пристрій та його дисплей від будь-яких зовнішніх впливів та при падінні.
Думаючи про збереження не тільки девайсу, але й власного стилю варто звернути увагу на привабливі чохли із синтетичної шкіри, які підкреслять Вашу унікальність без зайвої нав'язливості. Приємні на дотик та м’які зсередини кейси з легкістю сядуть на Ваш смартфон та занурять його в міцний захисний каркас.
Купити Чохол-книжку Chess Skin для Xiaomi Poco M7 Pro 5G в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 390 ₴

