Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SJcam |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримка Full HD | Так |
| Формати запису | HD, Full HD, 4K UHD |
| Особливості | Wi-Fi, Кріплення в комплекті, Вологозахищений корпус |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 900 мА/год |
| Формат запису | 3840x2160 |
| Тип карти пам'яті | MicroSD |
| Частота запису | 30 кадрів/с |
| Кут огляду | 170 градусів |
| Дисплей | Так |
| Діагональ екрану (дюйм) | 2 |
| Тип дисплею | LCD |
| Матриця | |
| Кількість матриць | 1 |
| Інтерфейси | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Діагональ LCD-екрану | 2 " |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 41 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 60 г |
| Екран | |
| Фронтальний екран | 1.3 |
https://www.sjcam.com/uk/cameras/action-cameras/sj4000-dual-screen/
Комплектація - див. фото
Купити Екшн-камера SJCAM SJ4000 Dual Screen 4K (Black) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴








