Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 1 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Формат стиснення | MP4, H. 264 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим запису | Циклічна |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Процесор | Novatek |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 146 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Ні |
| Кут повороту | 360 град. |
| Канали запису | 1 |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 1.4 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57.46 мм |
| Ширина | 60.7 мм |
| Висота | 106.8 мм |
| Вага | 680 г |
Знижка 300 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2664916022-videoregistrator-70mai-dash.html












Комплектація:
1 х відеореєстратор
1 х автомобільний зарядний пристрій
1 х USB-кабель
1 х кріплення на скло
1 х інтрукція з експлуатації
Купити відеореєстратор 70mai Dash Cam 4K Omni X800 (Black) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 290 ₴






