| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість мегапікселів камери | 5 Мп |
| Дозвіл запису | 2560х1440 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим запису | Циклічна |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Процесор | Novatek |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Довжина шнура | 3.5 м |
| Канали запису | 2 |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 1.54 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 76.4 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 53.5 мм |
Знижка 100 грн. та безкоштовна доставка при оплаті "Предоплата за реквізитами"
Видерегистратор Baseus VD1 3K Dash Cam + RearCam 1080p (Black) Global
Сонячна стабільність. Готовий до запису. Відеореєстратор Baseus PrimeTrip VD1, фронтальна 3K-камера 3K Ultra HD; ширококутний огляд 140°; система сонячної синхронізації; голосове керування ШІ; Wi-Fi 2,4 ГГц та керування за допомогою додатків; покращене нічне бачення; подвійний GPS + Galileo; просте налаштування

















Комплектація:
1 х реєстратор
1 х камера заднього виду
1 х автомобільний зарядний пристрій
1 х кабель для зарядки/живлення
1 х кріплення на двосторонньому скотчі
1 х лопатка для прокладки кабелю
Купити відеореєстратор Baseus VD1 3K Dash Cam + RearCam 1080p (Black) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 4 390 ₴



