Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 2 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Тип матриці | CMOS |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Колір | Чорний |
| Сенсор | Sony IMX675 |
| Автономна робота | Так (від вбудованого акумулятора) |
| Інше | Автоматичне включення при подачі живлення, режим паркування, синхронізація зі смартфоном через Wi-Fi, система ADAS, циклічний запис, функція DeFog (антитуман) підвищення якості зйомки при несприятливих погодніх умовах, установка відміток часу і дати |
| Процесор | HiSilicion Hi3556-V200 |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, Гб | до 256 |
| Wi-Fi | Так |
| Тип карти пам'яті | MicroSD |
| Частота запису | 30 кадрів/с |
| Роздільна здатність сенсора | 2592x1944 |
| HDMI | Ні |
| Поляризаційний фільтр | Ні |
| Радар-детектор | Ні |
| Обертання об'єднання єктиву | Ні |
| Фіксація на кронштейні | Засувка |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 37.9 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Вага | 360 г |
Знижка 150 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/p2644961562-videoregistrator-xiaomi-70mai.html
Комплектація:
1 х реєстратор
1 х камера заднього виду<br>
1 х автомобільний зарядний пристрій
1 х кабель для зарядки/живлення
1 х кабель для підключення задньої камери
1 х кріплення на двосторонньому скотчі
1 х лопатка для прокладки кабелю
1 х антистатична плівка
Купити відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam A510 + Midrive RC11 Set (A510-2) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 990 ₴






