| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 1 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Тип матриці | CMOS |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Колір | Чорний |
| Сенсор | GalaxyCore GC4653 |
| Автономна робота | Так (від вбудованого акумулятора) |
| Процесор | Novatek NTK96570 |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, Гб | до 128 |
| Wi-Fi | Так |
| Тип карти пам'яті | MicroSD |
| Частота запису | 30 кадрів/с |
| Роздільна здатність сенсора | 2560x1440 |
| HDMI | Ні |
| Поляризаційний фільтр | Ні |
| Радар-детектор | Ні |
| Обертання об'єднання єктиву | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 145 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 77.2 мм |
| Ширина | 72.2 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 360 г |
70mai Dash Cam A400 (Gray) Global – високофункціональний автомобільний відеореєстратор, призначений для забезпечення комфорту та безпеки ваших поїздок. Реєстратор оснащений якісною камерою з роздільною здатністю 2560×1440, що дозволяє записувати важливі деталі дорожньої ситуації, у тому числі в складних умовах освітлення.
Пристрій має 2-дюймовий IPS-дисплей, що дозволяє переглядати записані відео та поточний вигляд із передньої та задньої камер (за їх наявності, не входить до базової комплектації). Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi, A400 можливо синхронізувати з мобільним додатком 70mai та отримати доступ до різних налаштувань, наприклад перегляду записів та збереження важливих моментів безпосередньо на ваш гаджет (смартфон або планшет).
Особливості пристрою:
* G-сенсор - дозволяє пристрою розпізнати різкі гальмування, удари або прискорення, захищаючи важливі відеозаписи від перезапису.
* Підтримка режиму паркування (при підключенні через кабель Hardwahre Kit (не входить до базової комплектації)) - автоматично починає запис при поштовхах або ударах автомобіля, навіть коли він припаркований.
* Підтримує карти пам'яті об'ємом до 128 ГБ, що достатньо для збереження тривалого архіву записів.
* Захист 24/7: У режимі паркування (при підключенні через кабель Hardwahre Kit (не входить до базової комплектації)) пристрій активується при фіксації руху або ударів і повідомляє вас про записані події після повернення до авто.
Комплектація:
1 х відеореєстратор
1 х кабель живлення 3,5 метра
1 х шнур USB
1 х кріплення
Купити відеореєстратор 70mai Dash Cam A400 (Gray) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 4 090 ₴





