Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DDPAI |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 2592x1944 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці | 1/1.8" |
| Режим запису | Циклічна |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | Скотч |
| Активація запису | Автоматично при включенні, по датчику удару/гальмування/прискорення, при включенні двигуна, при виявленні руху |
| Датчик руху | Так |
| Фіксація на кронштейні | Фіксована |
| Матриця | SONY IMX335 |
| Процесор (чіпсет) | SigmaStar 8629Q |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | micro USB |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 33 мм |
Знижка 150 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/p2596662823-avtomobilnyj-videoregistrator-ddpai.html
Комплектація:
1 х Відеореєстратор
1 х Камера заднього виду
1 х Автомобільний зарядний пристрій
1 х Кабель питания
1 х Кронштейн
1 х Скотч
1 х Інструмент для установки
Купити Автомобільний відеореєстратор DDPai Z40 2.7K GPS Dual Cam (Black) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650 ₴





