Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Країна виробник | Китай |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність картинки, точок | 1504x2508 |
| Модель планшета | Honor Pad X9a |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Adreno 610 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Кількість USB-портів | 1 |
| NFC | Не підримується |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8300 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 15 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 267.3 мм |
| Ширина | 167.4 мм |
| Товщина | 6.8 мм |
| Вага | 475 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм для док-станції | Ні |
| Можливість заряджання від USB | Так |
Знижка 200 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2436983681-planshet-honor-pad.html
Комплектація:
1 х планшет
1 х USB-кабель
Купить Планшет Honor Pad X9a 6/128Gb Wi-Fi (Gray) з наявності в Україні Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка з наложеним платежем службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 900 ₴







