Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Модель процесора | G99 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 274 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 8580 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Товщина | 7.6 мм |
| Вага | 530 г |
| Камера | |
| Тілова камера | 20 Мп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм для док-станції | Так |
Більше вибору товарів - на нашому сайті Ankerok.com.ua
Doogee Doogee T40 8/512 Гб - планшет з чудовими характеристики та безліччю функцій для ефективного використання в різних задачах. Серед його переваг - великий дисплей, завдяки якому можливий комфортний перегляд різного медіа і робота з додатками.
Комплектація:
1 х Планшет
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
1 х Чохол-книжка (подарунок)
Купить Планшет DOOGEE T40 8/512GB (Midnight Black) Global з наявності в Україні Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка з наложеним платежем службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 990 ₴





