Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XrayDisk |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 532 Мб/сек |
| Пропускна здатність | 6144 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 5 В |
| Час напрацювання на відмову | 1750000 годин |
| Ударостійкість | 1500 G |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100.5 мм |
| Ширина | 69.85 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 100 г |
Комплектація
1 х SSD накопичувач
Купити SSD накопичувач 2.5" XrayDisk 512Gb 3D Nand QLC SATA3 з наявності в Україні Ви можете в нас, оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴




