Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 396 |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G91 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Bds, Galileo |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 168.6 мм |
| Ширина | 76.3 мм |
| Товщина | 8.3 мм |
| Вага | 205 г |
| Камера | |
| Основна камера | 108 (f/1.8, ширококутна) + 2 (f/2.4, макро-об'єктив) |
| Фронтальна камера | 13 (f / 2.5) |
| Додаткові характеристики | |
| Датчики та технології | Датчик відстані, Гіроскоп, Електронний компас, Датчик прискорення, сканер відбитка пальця на бічній грані |
Комплектація:
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
1 х силіконовий чхол
Купити Смартфон Xiaomi Poco M6 8/256GB (Purple) Global з наявності в Україні, Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 490 ₴






