Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fossibot |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.45 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 295 |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 24 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155.7 мм |
| Ширина | 76.2 мм |
| Товщина | 20.35 мм |
| Вага | 350 г |
Знижка 150 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті >"Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2054109803-smartfon-fossibot-f101.html
Комплектація:
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
Купити Смартфон Fossibot F101 Pro 8/128GB (Orange) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
https://ankerok.com.ua/ua/p2054109803-smartfon-fossibot-f101.html
Комплектація:
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
Купити Смартфон Fossibot F101 Pro 8/128GB (Orange) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 240 ₴






