Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Модель процесора | MediaTek MT8788 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 224 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G72 MP3 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Док-станція | Ні |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 10600 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Вага | 820 г |
| Корпус | |
| Захист від пилу та води | IP68/IP69K |
| Ударостійкість | MIL-STD-810G |
CUBOT Tab KingKong
- Потужний процесор від MediaTek
- Акумулятор великої ємності
- Стильний та надійний дизайн
- Міцна та ударостійка конструкція
- Яскравий та чіткий дисплей
Комплектація:
1 х Планшет
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
Купить Планшет CUBOT Tab KingKong 8/256GB (Black) Global з наявності в Україні Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка з наложеним платежем службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 950 ₴






