Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.36 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Модель процесора | MT8183 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Дзвінки | Відсутня підтримка SIM карт |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 8380 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 156.8 мм |
| Товщина | 7.6 мм |
| Вага | 442 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм для док-станції | Ні |
Більше вибору товарів - на нашому сайті Ankerok.com.ua

Комплектація:
1 х Планшет
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
1 х Чохол-книжка (подарунок)
1 х Cтилус (подарунок)
Купить Планшет Blackview Tab 11 Wi-Fi 8/256GB (Space Gray) Global з наявності в Україні Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка з наложеним платежем службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 230 ₴








