| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 391 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Bds, Galileo |
| NFC | Є |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 15080 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2560x1440 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 184.6 мм |
| Ширина | 85.6 мм |
| Товщина | 22.8 мм |
| Вага | 520 г |
| Корпус | |
| Пило та вологозахист | 69 IP |
| Захист | MIL-STD-810H |
Blackview Oscal Tiger 12 12/256GB (Grey)
Oscal Tiger 12 – це смартфон компанії Blackview, який легко завоює ваше серце. Він підкорює своїм стильним дизайном і остаточно закохує технічними характеристиками. Потужна батарея на 5180 мАг, 8-ядерний процесор, NFC, інноваційна операційна система – це ще не всі фішки нового «тигра».

Елегантний дизайн
Завдяки тонкому корпусу Oscal Tiger 12 приємно тримати у руці. Його товщина складає всього 8,35 см. Можна вибрати смартфон одного із трьох кольорів: Blue, Grey, Purple.

Ідеальний дисплей
Телефон Oscal Tiger 12 має великий дисплей FHD+ 6,78 дюймів. Його роздільна здатність 1080*2460, а динамічна частота оновлення становить 120 Гц. Яскраві кольори, висока чіткість, комфорт для очей роблять цей смартфон ідеальним для повсякденних завдань.

Чудові кадри за будь-яких умов
Основна камера смартфона Oscal Tiger 12 – Samsung ISOCELL GW3 64-Мп. З нею ви отримаєте чудові кадри за будь-яких умов. Знімайте пам'ятки, друзів, краєвиди. Діліться неперевершеними селфі, зробленими на передню камеру 13 Мп.

Режим очікування до 430 годин
У телефоні використано батарею ємністю 5180 мАг. Вона дозволить пристрою працювати до 430 годин у режимі очікування. Крім того, доступна швидка зарядка 33 Ватт.

8-ядерний процесор
Смартфон працює на 8-ядерному процесорі MediaTek Helio G99 6 нм із частотою до 2,2 ГГц. Це значно розширює його технічні можливості. Ви можете завантажувати на нього вимогливі ігри та програми.

Збільшуйте ОЗП вдвічі
За замовчуванням у телефоні використовується ОЗП 12 ГБ. Але за потреби її обсяг можна збільшити ще на 12 ГБ.

TF-карта до 1 Тб
Об'єм внутрішнього сховища у смартфоні Oscal Tiger 12 станоить 256 ГБ. Якщо ваші фото, відео, документи займають більше місця, просто вставте у пристрій TF-карту до 1 ТБ.

Підтримує NFС та функцію швидкої зарядки
У смартфоні три слоти для карток: 2 для SIM-карток, 1 для TF-картки. Більше не доведеться шукати компроміс між додатковим місцем для зберігання файлів та картою другого оператора.
Телефон Oscal Tiger 12 можна використовувати для оплати в магазині, оскільки він підтримує NFС. Ще одна перевага смартфона – швидка зарядка, яка займе не більше години.

1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
Купити Смартфон Blackview Oscal Tiger 12 12/256GB (Grey) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 5 750 ₴


