вверхвниз

Мультитул GRAND HARVEST GHK6 17 в 1 (SIlver)
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 111701259
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GHK |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Кусачки, Ніж, Викрутка, Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Напилок, Пила по дереву |
| Кількість інструментів | 17 шт. |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 19 мм |
| Вага | 260 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 105 см |
|
Мультитул GRAND HARVEST GHK6 - знахідка для рибалки, мисливця, спортсмена, мандрівника, рятувальника. Мультитул GHK6 , один із найпопулярніших мультитулів у виробника. Це якісний та добре підігнаний мультитул із гарним функціоналом. Цей тул стане незамінним помічником рибалці в човні та береговій рибалці. Комплектація:
Усі опції фіксуються від випадкового закриття чи випадання. особливості:
|
Комплектація :
- Мультитул
- Чохол (на пояс)
Набір біт в комплект не входить !
Купити Мультитул GRAND HARVEST GHK6 (SIlver) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴










