Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fukuoku |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Кусачки, Ніж, Викрутка, Ножиці, Пила по дереву |
| Кількість інструментів | 9 шт. |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 310 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 105 см |
| Бренд: | GHK (GRAND HARVEST) |
| Тип: | Мультитул |
| Вид: | кишеньковий |
| Система блокування: | так (Liner Lock) |
| Система відкривання однією рукою: | є |
| Тип відкриття: | ручне відкриття |
| Розміри (у складеному вигляді), мм: | 105 (довжина) |
| Тип леза: | гладке |
| Покриття антивідблиску: | немає |
| Довжина леза, мм: | 60 |
| Товщина леза, мм: | немає даних |
| Вага, г: | 310 |
| Колір: | нержавіюча сталь |
|
Інструменти і функції |
|
| Лезо ножа: | нож из стали 3СR13 |
| Ножиці: | є |
| Штопор: | немає |
| Шило: | немає |
| Відкривачка для бляшанок: | немає |
| Відкривачка для пляшок: | немає |
| Плоска викрутка: | немає |
| Чотиригранна викрутка: | є |
| Плоскогубці: | так (кусачки) |
| Пила: | так (по дереву) |
| Стропоріз: | немає |
| Додаткові функції: | Склобій. Лінійка. |
| Особливості: | рукоять з нержавіючої сталі, чохол |
Комплектація :
- Мультитул
- Чохол (на пояс)
Купити Мультитул Fukuoka FO-4117 (SIlver) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴









