Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Довжина у складеному стані | 106 см |
| Ширина | 47.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 319 г |
| Конфігурація | Кусачки, Ніж, Викрутка, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Напилок, Пила по дереву |
| Виробник | The Greenery |
| Довжина | 106 мм |
| Бренд: | Greener |
| Тип: | Мультитул |
| Вид: | кишеньковий |
| Система відкривання однією рукою: | є |
| Тип відкриття: | ручне відкриття |
| Розміри (у складеному вигляді), мм: | 106 (довжина) |
| Тип леза: | гладке |
| Покриття антивідблиску: | немає |
| Довжина леза, мм: | немає даних |
| Товщина леза, мм: | немає даних |
| Вага, г: | 319 |
| Колір: | нержавіюча сталь |
|
Інструменти і функції |
|
| Лезо ножа: | 70мм |
| Ножиці: | є |
| Штопор: | немає |
| Шило: | є |
| Відкривачка для бляшанок: | є |
| Відкривачка для пляшок: | є |
| Плоска викрутка: | є |
| Чотиригранна викрутка: | є |
| Надфіль (пилка): | да (напилок) |
| Плоскогубці: | так (кусачки) |
| Пила: | так (по дереву) |
| Особливості: | рукоять з нержавіючої сталі, чохол, набір біт |
Комплектація :
- Мультитул
- Чохол (на пояс)
- Набір біт
Купити Мультитул Мультитул Grenner (Silver) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴









