Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alldocube |
| Країна виробник | Китай |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Модель процесора | Helio G99 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Кількість USB-портів | 1 |
| NFC | Не підримується |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 157.8 мм |
| Товщина | 8.4 мм |
| Вага | 466 г |
| Пам'ять та процесор | |
| GPU | Mali-G57 MP2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм для док-станції | Ні |
Більше вибору товарів - на нашому сайті Ankerok.com.ua
Комплектація:
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
Купить Планшет Alldocube iPlay 50 8/128GB 4G Dual Sim (Grey) Global з наявності в Україні Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка з наложеним платежем службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 850 ₴









