Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Romoss |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вихід USB | 5V/2A; 9V/2A, USB-Type-C: 5В/3A; 9В/3A; 12В/3А; 15В/3А; 20В/3,25А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81.1 мм |
| Ширина | 60.5 мм |
| Висота | 162 мм |
| Вага | 1020 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | USBx2, Type-C, Lighting |
Технічний опис
Ємність аккумулятора (Li-Pol capacity) : 40000 мАч (148 Втч)
Ємність номінальна (Rated capacity) - 24000 мАч (5V/3A)
|
Купити Зовнішній акумулятор (павербанк) Romoss PMT40 40000mAh 65W Black (PMT40-182) з наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладним платежем службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 990 ₴









