Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermalright |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Кількість кулерів | 3 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Роз'єми | LGA1700, AM5, LGA1200, AM4 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму | 25.6 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Колір | Чорний |
| Модель | Phantom Spirit 120 SE |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 154 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 765 г |
Комплектація:
- 2шт. 120мм вентилятор
- радіатор
- комплект кріплення
- термопаста
- інструкція з експлуатації (eng.)
Купити Повітряне охолодження Thermalright Phantom Spirit 120 SE (LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 590 ₴










