Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 2592x1944 |
| Формат стиснення | MP4 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Датчик удару | Немає |
| Наявність GPS | Ні |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 138 град. |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Довжина шнура | 3 м |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9.35 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 266 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 38 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | SigmaStar 8826Q |
Знижка 200 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2328600485-gibridnyj-invertor-anenji.html
Комплект:
• Відеореєстратор
• камера заднього виду
• кабель microUSB - USB-A (3м)
• автомобільний зарядний пристрій
• інструмент для укладання кабелю
• комплект кріплень
Купити дзеркало-відеореєстратор 70Mai Rearwiew Dash Cam S500 Set (Dualcam) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190 ₴





