Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Тип матриці | IPS |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 254 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G52 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Bds, Galileo |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 171.56 мм |
| Ширина | 79.4 мм |
| Товщина | 7.99 мм |
| Вага | 205 г |
| Додаткові характеристики | |
| Датчики та технології | Датчик відстані, Гіроскоп, Електронний компас, Датчик прискорення, сканер відбитка пальця на бічній грані |
Комплектація без зарядного пристрою !r>
Комплектація:
1 х смартфон
1 х USB-кабель
1 х силіконовий чохол
Купити Смартфон Xiaomi Poco C85 8/256GB (Black) EU Global з наявності в Україні, Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 490 ₴








