-24%Внешний аккумулятор УМБ (павербанк) ANKER PowerCore - 20000 mAh 87W PD Built-In USB-C Cable (Чорний)
3 399 ₴
2 590 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7169877
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Особенности | Встроенный кабель |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Максимальная мощность W | 87 |
| Индикация | С дисплеем |
| Назначение | Для электроники |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 158 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Высота | 26 мм |
| Вес | 440 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A1383H11 |
| Вихідна напруга (МАХ) | 87W (65W USB-C + 22.5W USB-A) |
| Ємність, мА*г | 10000 |
| Кількість USB портів | 3 |
| Роз'єм входу | USB Type-C |
| Общие характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 (від виробника) |
Гарантия от производителя - 1 год (авторизованные СЦ).
Информация о официальном импортере и стороны, принимающей претензии потребителей, а также относительно сервисного и гарантийного обслуживания - указана на упаковке изделия.
87W потужності для всіх пристроїв: Розподіляйте 87W між трьома пристроями одночасно, при цьому один може отримати до 65W — швидка зарядка iPhone, Samsung або 14" MacBook Pro до 50% менше ніж за 40 хвилин.
Швидка зарядка кабелем: Вбудований кабель дозволяє зарядити iPhone 15 Pro до 58% або MacBook Air до 52% усього за 30 хвилин. Павербанк можна повністю зарядити за 1,5 години з 65W адаптером (не входить у комплект поставки).
20 000 мА·год для тривалого використання: Забудьте про розряджені батареї — забезпечує стабільну та надійну зарядку всіх ваших пристроїв, дозволено брати в авіаперельоти.
Довше працює, швидше заряджає: Вбудований USB-C кабель витримує понад 10 000 вигинів, гарантуючи надійну зарядку та зручне зберігання.
- Цена: 2 590 ₴






