| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energizer |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для электроники |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 69.2 мм |
| Ширина | 16.1 мм |
| Высота | 145.5 мм |
| Вес | 215 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | UE10055PQ |
| Вихідна напруга (МАХ) | USB-C PD 5V/3A,9V/2.22A,12V/1.5A USB-C PD 5V/3A,9V/2.22A,12V/1.5A USB-A 5V/3A,9V/2A,10V/2.25A, 12V/1.5A |
| Ємність, мА*г | 10000 |
| Індикація заряду | Світлодіодна (LED) |
| Кількість USB портів | 3 |
| Технологія зарядки | Quick Charge (QC), Power Delivery (PD) |
| Роз'єм входу | USB Type-C |
| Роз'єм виходу | 1 x USB, 2 x USB Type-C |
Ємність 10 000 мАгод
Висока ємність 10 000 мАгод може забезпечити додатковий час роботи до 36 годин для смартфона, 12 годин для невеликого планшета і 8 годин для великого планшета.
Потрійні виходи
Потрійний вихід з 2-ма портами USB-C та 1 портом USB-A дозволяє заряджати до 3 пристроїв одночасно.
Блок живлення USB-C
USB-C Power Delivery забезпечує швидку зарядку 20 Вт для нових iPhone та інших пристроїв з інтерфейсом USB-C.
Інтелектуальна швидка зарядка USB-A
Вихідні порти Smart USB-A підтримують швидку зарядку пристроїв Android потужністю до 22,5 Вт.
Керування PowerSafe
Функція PowerSafe Management гарантує захист від короткого замикання, перевантаження по струму, перезарядки та перерозрядки для вашого павербанка та пристроїв.
- Цена: 859 ₴






